• lt

Apie mus

APIE MUS

 

Ramūno Grigaičio transporto įmonė veiklą pradėjo 2006 metų Rugpjūčio mėnesį. Augdama ir besiplėsdama 2016 metais įmonė pakeitė pavadinimą į UAB „CarLo LT“. Kadangi įmonės teikiamos paslaugos daugiausiai buvo Europoje, todėl ir įmonės pavadinimas privalėjo būti lengai suprantamas ir įsimenamas.

Šiuo metu pagrindinis UAB „CarLo LT“ ekonominės veiklos pobūdis yra naujų ir naudotų automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais visoje Europoje. Šiai dienai turime 30 autovežių, atitinkančių, EURO 6 standartus, galinčių gabenti 8-10 automobilių. Intensyviai bendradarbiaujame su užsienio partneriais Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Slovėnijoje, Italijoje, Šveicarijoje bei Prancūzijoje. Taip pat tiesiogiai dirbame su automobilių gamintojais Volkswagen, Audi, Ford ir Opel.

UAB „CarLo LT“ taiko ilgalaikes ir pagrįstas plėtros strategijas, bei vysto abipusiai naudingus verslo santykius. Nuolatos auganti įmonė naudojasi darbuotojų kvalifikacijos kėlimo programomis bei rūpinasi savo darbuotojų gerove. 2020 metais UAB „CarLo LT“ darbuotojai dalyvavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendiname projekte „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ (Nr.  08.5.1-ESFA-V-423-02-0001), finansuojamame iš ES struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos bendrojo finansavimo lėšų. Šio projekto metu įmonės darbuotojai išklausė 16 akad. val. mokymų, kurių metu susipažino su socialinės atsakomybės bei socialiai atsakingo verslo principais, konsultavosi socialinės atsakomybės ataskaitos rengimo klausimais. Projekto rezultatas – parengta UAB „Carlo LT“ socialinės atsakomybės ataskaita:

UAB „Carlo LT“ socialinės atsakomybės ataskaita